Rejestracja w serwisie

Rejestracja w serwisie

Rejestracja na KATEO.PL jest bardzo prosta. Wystarczy wejść na stronę www.kateo.pl, kliknąć na przycisk dołącz do nas, przycisk znajduje się w prawym górnym rogu strony. Następnie należy podać login, e-mail, hasło, wybrać typ konta z 3 dostępnych do wyboru oraz zaakceptować regulamin. Utwórz konto i do dzieła!

Na KATEO.PL możesz zarejestrować się jako osoba prywatna wybierając typ konta sprzedający lub kupujący.

Możesz zarejestrować się na kateo.pl jako firma wybierając typ konta skup

Sprzedaż na licytacji

Sprzedaż na licytacji

Po rejestracji na KATEO.PL możesz sprzedawać i kupować katalizatory. Jeśli jesteś zalogowany kliknij Profil w menu potem w panelu klienta wybierz przycisk sprzedaj na licytacji. Wypełnij formularz wystawienia; numer, cena, zdjęcia oraz opis katalizatora. Opłać licytacje i czekaj na najlepszą ofertę. na licytacji możesz wystawić 1 katalizator lub paczke katalizatorów maksymalnie 50 w paczce. Powodzenia!

Wystawienie pojedynczej licytacji kosztuje 3zł. Na licytacji możesz wystawić 1 katalizator lub paczkę katalizatorów maksymalnie 50 w paczce.

Sprzedaż na giełdzie

Sprzedaż na giełdzie

Po rejestracji na KATEO.PL możesz sprzedawać i kupować katalizatory. Jeśli jesteś zalogowany kliknij Profil w menu potem w panelu klienta wybierz przycisk sprzedaj na giełdzie. Wypełnij formularz wystawiania; numer, cena, zdjęcia oraz opis katalizatora. Opłać aukcję i czekaj na najlepszą ofertę. Na giełzie możesz wystawić maksymalnie 5 katalizatorów w jednej aukcji.

Wystawienie katalizatora na giełdzie kosztuje 3zł. W jednym formularzu możesz wystawić do 5 katalizatorów

Skup katalizatorów

Skup katalizatorów

Możesz kupować katalizatory na KATEO.PL jako osoba prywatna lub firma.

O katalizatorach

O katalizatorach

Wystawiając katalizator na KATEO.PL masz możliwość otrzymywania ofert z całej Polski, dzięki temu możesz sprzedać katalizator szybko i za najlepszą cenę. Na KATEO.PL Znamy ceny!

Zdecydowana większość katalizatorów z samochodów osobowych posiada swój numer. Wyjątkiem są katalizatory z aut marki Honda, które odróżnia się po kształcie. Na podstawie numeru katalizatora możesz dokładnie określić jego wartość. Wartość ustalana jest na podstawie zawartości metali szlachetnych oraz aktualnej sytuacji na giełdzie. Każdy katalizator został już zbadany dlatego wiadomo jaka jest zawartość metali w danym katalizatorze o danym numerze.

Numer katalizatora znajduje się na jego obudowie lub/i na blasze termicznej. Numer bardzo często jest nie widoczny, ukryty pod rdzą(pomoże szczotka druciana lub inne podobne narzędzie). Większość katalizatorów posiada numery w 2 miejscach. W przypadku np. aut marki Mitsubishi numer jest tylko na blasze termicznej. Jeśli odpadła numer można ustalić tylko na podstawie analizy lub często na podstawie marki modelu silnika i rocznika auta.

Oryginalne katalizatory posiadają w większości znaki producenta Auta oraz numery wybijane na obudowie. Widoczna rdza i ciężkie do odczytania numery również przemawiają za oryginalnością katalizatora, tak jak brak znaków cięcia i spawania w miejscu łączenia katalizatora zamontowanego na aucie. Zamiennik katalizatora często jest ładny, błyszczący. Może mieć połowę wkładu. Kropkowane numery oraz numer 103R jednoznacznie kwalifikuje katalizator jako zamiennik. Masz problem z ustaleniem jaki masz katalizator? Napisz do nas.

Temperatura pracy katalizatora w zależności od modelu dochodzi do 800 stopni celcjusza dlatego wkłady pomimo tego ze są bardzo solidne z czasem mogą się wypalać wtedy dochodzi do uszkodzeń katalizatora, przepala się na wylot i powoli wykrusza wypadając finalnie przez wydech. Czasem odrywa się cały wkład wtedy katalizator charakterystycznie grzechocze. Nadaję się do wymiany i można go sprzedać w skupie.

Najlepiej sprawdzić wartość po numerze katalizatora. Możesz wpisać numer w wyszukiwarkę, pomoże Ci to ustalić realną wartość i bardzo dobrze sprzedać na licytacji. Nie posiadasz numeru, nie wiesz jak sprawdzić wartość? Napisz do nas

Do producentów, którzy produkowali auta z najdroższymi katalizatorami należą Bmw, Honda, Mazda, Fiat z okresów produkcji 1997-2003 z modelami E39 1 vanos przed liftem, Accord VII przed liftem, Mazda 626 przed liftem, Multipla :). Przy dobrych cenach na giełdzie liczba modeli aut z drogimi katalizatorami zwiększa się.

Na cenę katalizatora ma wpływ zawartość metali szlachetnych oraz aktualna ich cena na giełdzie. Główne metale w katalizatorach to pallad platyna i rod.

Katalog katalizatorów

Katalog katalizatorów

Obecnie na KATEO.PL możesz sprzedawać oraz kupować katalizatory. Rozwijamy serwis dla Ciebie! Cały czas pracujemy nad katalogiem. Możesz sprawdzić cenę klikając w sekcje poproś o wycenę katalizatora. KATEO-Znamy Ceny!

Dane osobowe

Dane osobowe

Administratorem danych osobowych jest Firma MK.KATEO z siedzibą w Kozubszczyźnie 21-030 Motycz

Płatności

Płatności

Po wypełnieniu formularza wystawiania zostaniesz przekierowany na stronę Pay-U, możesz wybrać dogodną metodę płatności. Aukcja pojawi się kilka minut po opłaceniu.

Katalizatory sprzedane za pośrednictwem KATEO.PL wysyłane są za pobraniem co oznacza że kupujący płaci za przesyłkę przy odbiorze lecz za samą wysyłkę płaci od razu. Potwierdzeniem zakupu jest opłacenie przesyłki przez kupującego. Otrzymasz pieniądze do 48 godzin od doręczenia przesyłki do kupującego.

Wysyłka

Wysyłka

Potwierdzeniem zakupu jest opłacenie przesyłki przez kupującego. Po tym zostaje automatycznie wygenerowany list przewozowy, który musisz nakleić na przesyłkę i nadać ją. W liście przewozowym zawarte są dane sprzedającego oraz kupującego, także kwota pobrania która zostanie przesłana na Twoje konto do 4 dni roboczych od momentu doręczenia przesyłki.

Ochrona kupującego

Ochrona kupującego

Oczywiście! Zawsze służymy pomocą oraz surowo karamy wszelakie próby oszustw.

Typ konta użytkownika co to jest?

Typ konta użytkownika co to jest?

Zakładając konto na kateo.pl masz możliwość wybrać typ konta użytkownika. Do wyboru masz konta; sprzedającego, kupującego oraz konto skupu katalizatorów. Możesz wybrać 1, 2 lub 3 typy konta jednocześnie. To Ty decydujesz w jakim celu zakładasz konto w serwisie.