Załóż konto i wystaw katalizator na platformie kateo.pl

  1. Załóż i skonfiguruj konto. Załóż konto w serwisie wprowadzając e-mail nazwę użytkownika i hasło do formularza rejestracji. Po zarejestrowaniu musisz potwierdzić swój e-mail klikając w link, który od nas dostaniesz. Po kliknięciu w link będziesz mógł dokończyć konfigurację konta. Ilość kroków konfiguracji zależy od typów konta, które wybrałeś.
  2. Dodaj ogłoszenie na licytację lub giełdę klikając sprzedaj w menu strony, lub na stronie głównej. Wypełnij wymagane pola formularza wystawiania. Pamiętaj, że rzetelnie napisane ogłoszenie z ładnymi zdjęciami ma szanse na szybką sprzedasz. 
  3. Skorzystaj z darmowego pakietu 12 ogłoszeń kateo, który dostajesz zakładając konto, kup pakiet ogłoszeń kateo lub opłać pojedyncze ogłoszenie. Pakiety możesz wykorzystywać na przemiennie na giełdzie i licytacji. Na giełdę możesz wystawić maksymalnie 5 katalizatorów w jednym ogłoszeniu. Na licytacje jeden katalizator na jedno ogłoszenie.
  4. Obecnie zapłata za katalizator znajdzie się na Twoim koncie w ciągu 4 dni roboczych. Niebawem będzie to 24 godziny. Załóż konto już dziś i razem z nami twórz nowy wymiar handlu katalizatorami!

 

Zaloguj się aby dodać komentarz

Dyskusja

0 komentarze

Bądź pierwszym, który skomentuje.

Skupy

Znajdź najbliższy skup katalizatorów

Chcesz sprzedać katalizator osobiście? sprawdź skupy w Twojej okolicy

Pszczyńska 43-262 Radostowice

Więcej

Grabiszyńska 53-234 Wrocław

Więcej

Lwowska 66-400 Gorzów Wielkopolski

Więcej