Potrzebujesz używanego katalizatora do swojego auta? Chcesz sprzedać katalizator a oferta skupu nie jest dla Ciebie korzystna?

Na giełdzie kateo możesz kupić i sprzedać używany katalizator do auta. 

Załóż konto w serwisie, znajdź interesującą Cię ofertę i kup już dziś. Potwierdzeniem zakupu jest opłacenie bezpiecznej przesyłki kateo (koszt przesyłki to 30 zł) za przedmiot zapłacisz przy odbiorze. 

 

Sprzedałeś katalizator na giełdzie?

Pobierz etykietę z panelu klienta, zapakuj przedmiot, naklej etykietę. Kurier odbierze od Ciebie przesyłkę od tej pory możesz śledzić jej drogę za pomocą numeru przesyłki. Etykieta wygenerowana za pośrednictwem kateo zawiera wszystkie potrzebne dane adresowe do odbioru, wysyłki oraz otrzymania przez Ciebie zapłaty za przedmiot.

Kupujący płaci przy odbiorze a Ty otrzymujesz pieniądze na konto nawet w 48 godzin od sprzedaży katalizatora. Do prawidłowego działania transakcji musisz uzupełnić wszystkie wymagane dane włącznie z numerem konta, na które dostaniesz zapłatę za przedmiot. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś możesz to zrobić tutaj (link) W razie  problemów związanych ze sprzedażą zawsze możesz skontaktować się z nami. Pamiętaj, że sprzedawać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy

 


Potrzebujesz katalizatora uniwersalnego lub filtra DPF? Zadzwoń i zamów już teraz.

Na kateo możesz zamówić telefonicznie katalizator uniwersalny lub filtr DPF do Twojego auta. Zamów katalizator podczas jednej rozmowy. Do złożenia zamówienia przygotuj vin pojazdu lub numer potrzebnej części lub markę, model, pojemność silnika, rocznik pojazdu. Podczas składania zamówienia nasi eksperci przygotują ofertę i wyślą na Twój e-mail do zaakceptowania. W wiadomości znajdziesz wszystkie potrzebne informacje do weryfikacji oraz opłacenia zamówienia. Czas realizacji zamówienia wynosi od 2 do 4 dni roboczych. 

Giełda

Giełda

Szukasz części zamiennej? Na giełdzie kupisz oryginalny, sprawny katalizator lub zamówisz nowy katalizator uniwersalny do Twojego auta.

Wybieraj z wielu ofert z całej Polski albo zadzwoń i zamów teraz.

Więcej Wystaw katalizator Zamów katalizator uniwersalny / DPF