Wychodząc naprzeciw potrzebom dużego rynku skupu katalizatorów stworzyliśmy licytacje. Już nigdy nie będziesz musiał zastanawiać się, czy mogłeś dostać więcej za swój katalizator, na kateo.pl dostaniesz najwięcej!

 

Różnorodność cen każdego katalizatora u kupujących w całym kraju może wynosić w zależności od katalizatora od 5% do nawet 40% biorąc pod uwagę tylko uczciwe skupy. Na cenę katalizatora ma wpływ zawartość metali szlachetnych oraz obecna sytuacja na giełdzie. Dlatego już dziś załóż konto w serwisie, wystaw swój katalizator na licytacje i uzyskaj najlepszą cenę skupu w Polsce bez wychodzenia z domu.

Otrzymaj najlepszą ofertę i wyślij swój katalizator bezpieczną przesyłką z kateo (przesyłkę opłaca kupujący). Nie trać czasu na telefony i porównywanie cen. Sprzedaj katalizator w bezpiecznym miejscu 100% online. Ustaw cenę minimalną i sprzedaj katalizator korzystniej niż kiedykolwiek.

Wystaw katalizator za pośrednictwem formularza wystawiania, dostępny jest na stronie głównej lub w menu, poczekaj na informacje o dniu licytacji, obserwuj na żywo jak rośnie cena.

Katalizator sprzedany! Kupujący opłacił przesyłkę. Twój ruch! Pobierz etykietę z panelu klienta, zapakuj przedmiot, naklej etykietę. Kurier odbierze od Ciebie przesyłkę od tej pory możesz śledzić jej drogę za pomocą numeru przesyłki. Etykieta wygenerowana za pośrednictwem kateo zawiera wszystkie potrzebne dane adresowe do odbioru, wysyłki oraz otrzymania przez Ciebie zapłaty za przedmiot.

Kupujący płaci przy odbiorze a Ty otrzymujesz pieniądze na konto nawet w 48 godzin od sprzedaży katalizatora. Do prawidłowego działania transakcji musisz uzupełnić wszystkie wymagane dane. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś możesz to zrobić tutaj (link) W razie  problemów związanych ze sprzedażą zawsze możesz skontaktować się z nami.

 

Chcesz kupować katalizatory na licytacjach? To nigdy nie było takie proste!

Poczekaj na licytacje, przeglądaj oferty i licytuj live. Wybieraj oferty, które pasują Ci najbardziej

  

Kupiłeś katalizator. Opłać przesyłkę, abyśmy mogli wygenerować etykietę, którą sprzedający naklei na paczkę.

Koszt bezpiecznej przesyłki kateo to 30 zł, zawiera on ubezpieczenie przesyłki oraz zapewnia szybką wpłatę dla sprzedającego; Sprzedający ma 48 godzin na nadanie przesyłki. Po tym czasie etykieta zostanie anulowana a pieniądze zwrócone na konto, z którego opłacałeś przesyłkę. Za przedmiot zapłacisz przy odbiorze. W razie problemów związanych z zakupem zawsze możesz skontaktować się z nami. Pamiętaj, że tylko zarejestrowani użytkownicy mogą brać udział w licytacjach

 

Licytacje

Poznaj zalety licytacji

Sprzedaż katalizatora w najlepszej cenie jeszcze nigdy nie była tak prosta.
Wystaw katalizator na licytacje i otrzymuj oferty skupu z całego kraju

  • ochrona sprzedającego
  • zweryfikowani kupujący
  • najkorzystniejsza cena
Więcej Utwórz aukcje